Poradie |
iak |
Trieda |
Základná kola |
1. |
Adam Kuniak |
5. A | Základná kola, Mudroňova 83, Bratislava |
2. |
David Xaver Gubá |
5. A | Základná kola, Veternicova 20, Bratislava |
3. |
Martin Romaňák |
5. B | Základná kola s M, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom |
4. |
Katka Pajtáová |
5. A | Základná kola, Majerníkova 62, Bratislava |
5. |
Michal Horanský |
5. C | Gymn. pre nadané deti, Teplická 7 (Skalická 1), Bratislava |
6. |
Terézia Mareková |
5. A | Základná kola, Juhoslovanská 2, Koice |
7. |
Marianna Hronská |
4. A | Základná kola s M, Ulica sv. Gorazda 1, ilina |
8. |
Vojtech Kováč |
4. | Základná kola A.K., Ul. A. Sládkoviča 823/24, arnovica |
8. |
Eva Zacharová |
5. A | Základná kola s M, Trenčianska Turná 30, Trenčianska Turná |
10. |
Terezka Dostálová |
5. B | Gymn. pre nadané deti, Teplická 7 (Skalická 1), Bratislava |
11. |
Natália Pohorelcová |
5. D | Spojená kola - Z s M, Letná ulica 3453/34, Poprad |
12. |
Andrej Pankúch |
5. C | Základná kola, Park Angelinum 8, Koice |
13. |
Krytof Pravda |
3. | Z Praha Uhelný Trh, ČR
|
14. |
Jakub Pravda |
5. A | Gymn. pre nadané deti, Teplická 7 (Skalická 1), Bratislava |
15. |
Miro Polách |
5. A | Základná kola, Veternicova 20, Bratislava |
16. |
Jakub Bartko |
5 | Základná kola, kolská 790, Východná |
17. |
Luká Langa |
5. | Základná kola, Ulica kolská 474/5, Kamenná Poruba |
18. |
Veronika Langová |
5. | Základná kola, Ulica kolská 474/5, Kamenná Poruba |
19. |
Daniel Lapanský |
5. D | Spojená kola - Z s M, Letná ulica 3453/34, Poprad |
20. |
Alenka Bužovská |
5. B | Evanjelická Z, M.R.tefánika 17, Martin |
21. |
Martin Macák |
5. B | Edboskolan Trangsund, védsko
|
22. |
Jakub Murin |
5. A | Základná kola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica |
23. |
Fedor upník |
5. D | Spojená kola - Z s M, Letná ulica 3453/34, Poprad |
24. |
Katka Szemanová |
5. B | Základná kola s M, Ulica sv. Gorazda 1, ilina |
25. |
Timea Palatinusová |
5. A | Základná kola s M, Trenčianska Turná 30, Trenčianska Turná |
26. |
Matej Sevcik |
5. D | Spojená kola - Z s M, Letná ulica 3453/34, Poprad |
27. |
Juraj Rosinsky |
5. | Základná kola, Vysoká nad Kysucou 316, Vysoká nad Kysucou |
28. |
Jakub ediba |
5.C | Základná kola, Golianova 8, Banská Bystrica |
29. |
Daniel Lavko |
5. D | Spojená kola - Z s M, Letná ulica 3453/34, Poprad |
30. |
Renáta Klimanová |
5. B | Základná kola, Golianova 8, Banská Bystrica |
31. |
Katarína Kosseyová |
5. A | S- Z sv.Frantika, Karloveská 32, Bratislava |
32. |
Marek Barát |
5. | Základná kola, Trnavá Hora 233, Trnavá Hora |
33. |
Tomá Hromádka |
5. D | Spojená kola - Z s M, Letná ulica 3453/34, Poprad |
34. |
Ruena Chlustová |
5. | Základná kola, Trnavá Hora 233, Trnavá Hora |
35. |
Ján Hablák |
5. A | Základná kola, Východná 9, Trenčín |
36. |
Kristína Kybová |
5. C | Základná kola, Golianova 8, Banská Bystrica |
37. |
Jakub ediba |
5. C | Základná kola, Golianova 8, Banská Bystrica |
38. |
Martin Jurčo |
5. D | Spojená kola - Z s M, Letná ulica 3453/34, Poprad |
39. |
Matú Černák |
5. A | Základná kola s M, Hontianske Nemce 77, Hontianske Nemce |
40. |
Martina Dragúňová |
5. A | S- Z sv.Frantika, Karloveská 32, Bratislava |
41. |
Sylvia Janečková |
5. B | Základná kola Dr.V.C., Francisciho 803, Tisovec |
42. |
Jitka Muravská |
5. A | Základná kola s M, Jeséniova 54, Bratislava |
43. |
Jakub Peter Senko |
5. A | Základná kola, Karloveská 61, Bratislava |
44. |
Rosi Portuondo |
5. A | S- Z sv.Frantika, Karloveská 32, Bratislava |
44. |
Tomá Malučký |
5.A | Základná kola s M, Budimír 11, Budimír |
46. |
Albeta Dudaová |
5. B | Základná kola s M, Budimír 11, Budimír |
47. |
Olívia Kreutzová |
5. A | Základná kola Milana Rastislava tefánika, Ul. SNP 3, Ivanka pri Dunaji |
48. |
imon Höger |
5. A | Základná kola s M, Budimír 11, Budimír |
49. |
Roman Wágner |
5. B | Základná kola, Ostredková 14, Bratislava |
49. |
Viktória Liptáková |
5. | Základná kola, kolská 297, Jaklovce |
51. |
Ema Fülöpová |
5. A | Základná kola Milana Rastislava tefánika, Ul. SNP 3, Ivanka pri Dunaji |
52. |
Petra Slotová |
5. A | Základná kola s M, Osloboditežská 1, Bratislava |
53. |
Samo Sirota |
5. B | S- Z sv.Frantika, Karloveská 32, Bratislava |
53. |
Viktória źuptáková |
5. A | Základná kola s M, Hontianske Nemce 77, Hontianske Nemce |
55. |
Patrik Habán |
5. B | S- Z sv.Frantika, Karloveská 32, Bratislava |
55. |
Zuzka Stanková |
5. A | S- Z sv.Frantika, Karloveská 32, Bratislava |
57. |
Marián Mráz |
5. A | Základná kola Milana Rastislava tefánika, Ul. SNP 3, Ivanka pri Dunaji |
57. |
Alexandra imková |
5.A | S- Z sv.Frantika, Karloveská 32, Bratislava |
57. |
Paa Pástorová |
5. | Základná kola s M, Bohdanovce 209, Bohdanovce |
60. |
Erika Kubasáková |
5. B | Základná kola s M, Rabčická 410, Rabča |
61. |
Daniel Varvaruk |
5. B | Základná kola s M, Budimír 11, Budimír |
62. |
Patrik Vere |
5. | Základná kola, Ulica kolská 474/5, Kamenná Poruba |
63. |
Kristián Mak |
5. B | Základná kola, Golianova 8, Banská Bystrica |
64. |
Monika Jeíková |
5. A | Základná kola s M, Osloboditežov 30, emberovce |
64. |
Lenka Lekova |
5. A | Základná kola s M, Budimír 11, Budimír |
66. |
Tomá Pach |
5. | Základná kola s M, Bohdanovce 209, Bohdanovce |
66. |
Rastislav Pozbyl |
5. A | Základná kola s M, Budimír 11, Budimír |
68. |
Dávid Belcák |
5. A | Základná kola, Hrnčiarska 13, Humenné |
69. |
Samuel Daráni |
5. D | Spojená kola - Z s M, Letná ulica 3453/34, Poprad |
70. |
Ondrej Gladi |
5. | Základná kola s M, Bohdanovce 209, Bohdanovce |
71. |
Nikola Michelíková |
5. A | Základná kola s M, Hontianske Nemce 77, Hontianske Nemce |
72. |
Mária Katreniaková |
5. A | Základná kola s M, Hontianske Nemce 77, Hontianske Nemce |
72. |
Laura Lukeová |
5. C | Základná kola, Golianova 8, Banská Bystrica |
72. |
Jozef Misko |
5. B | Základná kola s M, Budimír 11, Budimír |