sunshine

Základná škola, Vežká Ida 1, Vežká Ida

Legenda k mape:

Materské školy

Vytvor recenziu na školu:

(zobrazí sa pri odpovediach)Aké dôležité informácie o škole tu chýbajú? Aké sú silné stránky tejto školy? Prečo by ste doporučili túto školu? ...


Recenzie na školu:

Silná stránka školy je, že je to vežká a priestranná budova. To je tak asi všetko. Popri malých výnimkách sú učitelia neúprimný / mnoho krát sa nám stalo, že bolo naše diea na rodičovskom chválené a potom prišlo s poznámkami). Ako rodič som bola svedkom falošných úsmevov učitežov,ktoré potom vystriedali trápne komentáre...Problémy sa tam neriešia. Pani riaditežka pravdepodobne už túžobne očakáva dôchodok a všetko zametá pod koberček.

Neriešia sa tam problémy, spôsobené šikanou medzi romskymi a bielymi demi, ani s interveciou polície. Triedy sú preplnené rómskymi demi, čo nie je vyslovené zlé, zlé je na tom to, že väčšina z nich by mala patri do špeciálnej triedy.

Samozrejme nájdu sa aj svetlé výnimky, ale táto škola je typickým príkladom toho, ako zanikne dobrá škola kvôli chybám vedenia a postupom času sa z nej stane špeciálna škola pre neprispôsobivé deti.

Zapísal/a rodič/ka Deana dňa 6. marca 2020.

Najbližšie školy