sunshine

Základná škola, Nábrežná ulica č.845, Kysucké Nové Mesto

Legenda k mape:

Materské školyZákladné školyŠpeciálne základné školy
GymnáziáŠpeciálne stredné školyStredné odborné školy
Základné umelecké školyCentrá voľného času

Vytvor recenziu na školu:

(zobrazí sa pri odpovediach)Aké dôležité informácie o škole tu chýbajú? Aké sú silné stránky tejto školy? Prečo by ste doporučili túto školu? ...


Recenzie na školu:

Táto škola nemá dostatok priestorov. Je to preplnené a deti musia chodiť z jednej budovy do druhej. Čo je hlavne pre prváčikov dosť náročné. Plný počet detí v triedach. A o kvalite vyučovacieho procesu ? No čo keď každé druhé dieťa je živé a hravé, treba ho označiť za problémové a postihnuté a šup s ním do špeciálnej školy. Toto sú riešenia pedagógov na nábrežnej. Veď potom sa už nemusia namáhať. ....A p. Drexler klapky na očiach a ide sa ďalej.

Zapísal/a rodič/ka Zuzana dňa 11. septembra 2014.

Neodporúčam. Na tejto škole nenájdete ochotu ,pretože tam je toľko detí že ani učiteľka svoje deti v triede nepozná. Čo sa týka úrovne vzdelávania, nepochybujem že učiteľky sú študované, ale ani to nedáva záruku - nedokážu byť milé a usmiate a už vôbec nie pokojné. Ak učiteľ má sám zo sebou problémy a prenáša to na deti ,ktoré vlastne ani nevedia o čo ide je to hrôza . No rozhodne nechcem aby sa moje dieťa zaoberalo mindrákmy nejakej zakomplexovanej učiteľky, ktorá sa nevie postarať o svoje vlastné deti. Neodporúčam túto školu.

Zapísal/a rodič/ka Danka dňa 29. júla 2014.

Ak učiteľka ,označi dieťa za hlupáka a bez ostichu povie rodičovi že dieťa patrí do osobitnej školy,je to riadna hlupaňa. Ako to môže povedať , spolužiak mojej dcérky je úplne normálne dieťa ba priam dobré a nekonfliktné. Všetky vyšetrenia ukázali že je úplne zdravý ,ja som navrhla tejto mamičke podať trestné oznámenie na tú učiteľku a rada jej s tým pomôžem. Toto je predsa nie úplne normálne čo si nejaká ženská čo má problém z nervami kompenzuje svoje ego na detoch. Budem rada ak sa nakoniec tá mamička rozhodne a príde podať trestné oznámenie na tú učiteľku. Verte že dôvodov sa nájde. Možno až potom sa riaditeľ spamätá a začne niečo robiť.

Zapísal/a rodič/ka neznámy dňa 21. mája 2014.

Táto škola je des. Preplnené triedy detí maximálny počet žiakov. Učiteľky prváčikov ( teda skúsenosť len z jednou, nechcem ju tu menovať ,jej meno začína na Z. ) sú nepríjemné neochotné , táto konkrétna učiteľka je strašne arogantná nevie odzdraviť na pozdrav, deti sa jej boja a je strašne nervózna čo moje dieta strašne zle znáša. Ked sa doma manželky opíta prečo je pani učiteľka taká zlá? Čo si o tom pomyslíte. Neodporúčam ako štart pre Vaše deti táto škola to najhoršie . Neviem čo je táto učiteľka zač,ale určite má veľké psychické problémy.

Zapísal/a rodič/ka Ján dňa 20. mája 2014.

Najbližšie školy